TOP

Generelle
forespørgsler

Monitormedier A/S
Rådhuspladsen 37, 5. sal
1785 København V

CVR: 26019494
ISSN: 2596-9714

kontakt@kulturmonitor.dk

Redaktionen

Har du spørgsmål til redaktionen,
bedes du venligst kontakte:

redaktionen@kulturmonitor.dk

Birgitte Rahbek
birgitte@kulturmonitor.dk
Telefon: 2310 2930

Lars Rix
lars@kulturmonitor.dk
Telefon: 2926 7530


Ansv. chefredaktør Anders Jerking
anders.jerking@pol.dk

Abonnement

Du kan altid selv ændre oplysninger på dit abonnement, ændre abonnement samt evt. opsige dit abonnement via vores selvbetjening.

Har du derimod spørgsmål til dit abonnement eller ønsker et godt tilbud, bedes du venligst kontakte: abonnement@kulturmonitor.dk

Der er desuden åben for personlig henvendelse alle hverdage mellem kl. 10-15.00 på telefon 2883 3676

Annoncering

Er du interesseret i at indrykke jobannoncer eller bannerannoncer på Kulturmonitor, så bedes du venligst kontakte:

Christian Moreno Wendelboe
Christian.Moreno@pol.dk
Telefon: 42754344

Thomas Røn Larsen
trl@pol.dk
Telefon: 51561943